Category Archives: Uncategorized

İnstagram internet Fenomenleri Uncategorized

Victoria Secret Meleğinin İnstagram Paylaşımı Sevindirdi

Published by:

Ünlüler instagramda özel hayatlarını paylaşmaktan kesinlikle çekinmiyorlar. Bu sadece türkiye de böyle değil. Yabancı ünlü isimlerde hayranlarıyla mutlu veya hüzünlü anlarını mutlaka gün içerisinde paylaşıyorlar. Hal böyle olunca anından haberler yayılıyor. Bir anda olaylar sosyal medya üzerinde konuşulmaya başlıyor. Hatta basının bile bundan sonradan haberi oluyor. Sosyal medya o kadar geniş bir alan ki tüm herşey saniyeler içerisinde duyuluyor.

Victoria Secret Meleği Rosie Huntington-Whiteley geçtiğimi günlerde instagram sayfasında bir fotoğraf paylaştı. Ve paylaştığı bu fotoğrafta tüm sevenlerine, hayranlarına hamile olduğunu söyledi. 6 yıllık sevgilisi Jason Statham’dan hamile olması ise herkesi çok mutlu etti. Rosie Huntington-Whiteley, 1987 doğumlu ingiliz bir modeldir. En iyi iç çamaşırı vb. ürünleriyle bilinen Victoria Secret’in bir yüzüdür. Roise aynı zamanda moda markası Paige ile yaptığı işbirliği ile de bilinir. Trasformers film serisinde yer almış güzel oyuncu aynı zamanda mad max’te de oynamıştır.  2003’te okuldan ayrıldıktan sonra imzaladığı ilk modellik anlaşması Levi’nin kot pantolonları içindi. 2004 yılı baharında Abercrombie & Fitch için Bruce Weber tarafından fotoğraflandı. 2006 yılının başında Amerikan iç çamaşırı markası Victoria’s Secret ile anlaşma imzaladı. Karen Millen’in ilkbahar / yaz 2009 reklam kampanyasının yüzü seçildi. 2009 sonbaharında / kış döneminde Godiva ve Miss Sixty kampanyalarında model oldu. Temmuz ayı Elle ve GQ yayınlarının kapaklarına çıktı. Aynı zamanda Avustralya kozmetik markasının yüzü olarak ilan edildi. 2010’dan beri aktör Jason Statham’la bir ilişki yaşamaktadır. Ocak 2016’da nişanlı olduklarını doğruladılar.  Ve Rosie 9 Şubatta hamile olduğunu tüm sosyal medyaya duyurdu. Jason Statham ise, İngiliz aktör ve eski modeldir. Statham, 2015 yılında The Fast and the Furious serisinin en yeni üyelerinden olup rolunu almıştır. 

Amerikalı sinema eleştirmeni Armond White , Statham’ın bir aksiyon filmi yıldızı olarak yükselişine övgüde bulundu. Statham, 2009’da David Peoples ve Janet Peoples tarafından yazılan yeni bir filme başladı . Ayrıca, Killer Elite adlı aksiyon filminde rol aldı. Statham, model Kelly Brook ile 2000’li yılların ortalarına kadar bir ilişki içindeydi . 2010’dan bu yana, Rosie Huntington-Whiteley adlı ünlü isimle birlikteliklerini sürdürüyorlar.

Uncategorized

Sosyal Ağlar Erkek Olsa Kıyafetleri Nasıl Olurdu?

Published by:

Birkaç yıl önce tarayıcılar kadın olsa nasıl giyinirlerdi diye bir yazı okumuştum. Tumblr sayfamdan ataerkil toplumun kadınları aşağılamasının farklı bir boyutu olarak vermiş veriştirmiştim. Hey gidi günler hey 😀 Şimdi de yine buna benzer bir şey yapılmış aynı kişiler tarafından! Bu sefer milyonlarca takipçisi olan sosyal ağlar insan olsa nasıl kıyafetleri olurdunun cevabı verilmiş. Logolarındaki renkler ve desenler kullanılarak yapılan bu çalışmada bu sefer kadın değil erkek kullanılmış. Hayret!

Kim yapmış peki bu çalışmayı?

Moda Fotoğrafçısı Viktorija Pashuta yapmış. Makyaj sanatçıları Tokiko Inoue ile Heiddis Ros ve saç stilistleri Tre Major ile Chalia Young’ın yardımları ile. Bu çalışma Fashion Affair Magazine dergisinde “What If Girls Were Internet Browsers” adı ile yayınlanmıştır.

Ellerine sağlık!

facebook flickr google instagram linkedin pinterest tumblr twitter

Uncategorized

Come See Turkey Projesi

Published by:

Come See Turkey Projesi, intastagramda düzenlenmiş Türkiye tanıtım çalışmalarından biridir. Sosyal mecralarda yapılan reklam çalışmalarının belki de en kapsamlılarından biri. Merak edenler için işte detaylar…

ComeSeeTurkey

Come See Turkey Nedir?

#ComeSeeTurkey; popüler sosyal medya sitesi Instagram üzerinden, fenomen fotoğrafçılar – yani instagrammer‘lar – aracılığıyla Türkiye’yi, dünyaya Instagram üzerinden tanıtma projesidir. Instagram üzerinden düzenlenmiş en büyük ülke tanıtım projesi olma hedefler arasındadır.

#ComeSeeTurkey; T.C. Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ana sponsorluğunda, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Foto Muhabirleri Derneği’nin proje partnerliğinde, yetenekli fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven’in proje danışmanlığı ve Seven Plus Reklam Ajansı’nın organizatörlüğünde gerçekleştirilmiştir.

Come See Turkey Ne Zaman Yapıldı?

#ComeSeeTurkey; iki ayrı tarih aralığında düzenlendi. Toplamda 13 ayrı ülkeye mensup 20 instagram fotoğrafçısı düzenlenen turlar ile ülkemizi gezdi ve fotoğrafladı.

A Grubu 15 Nisan – 26 Nisan tarihleri arasında

B grubu fotoğrafçılar ise 14 Mayıs – 26 Mayıs tarihleri arasında gezip fotoğraflarını #comeseeturkey etiketiyle paylaştılar.

Proje toplam 22 gün sürdü. A ve B grubu olmak üzere iki ayrı seyahat rotasından meydana geldi. İki grup halinde farklı tarihlerde toplam 23 şehri gezen fotoğrafçılar, çektikleri fotoğrafları dünyayla paylaşarak birer kültür elçisi haline geldiler. Rota günlüklerini comeseeturkey.blogspot.com.tr adresi üzerinden görebilirsiniz. Detaylar ise comeseeturkey.org adresinde.

Katılan Fotoğrafçılar Kimler?

ComeSeeTurkey_A_Rotası ComeSeeTurkey_B_Rotası

Türkiye’nin Hangi Şehirleri Fotoğrafladı?

ComeSeeTurkey_ türkiyede gezilen yerler

Proje 2 ayrı rotadan oluşuyor.

A grubu İstanbul, Trabzon, Ardahan, Kars, Van, Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman ve Gaziantep civarında fotoğraf avına çıktı.

B grubu ise İstanbul, Kayseri, Nevşehir, Konya, Antalya, Aydın, Denizli, Muğla, İzmir, Çanakkale, Tekirdağ’ı keşfetti.

Proje Hedefi Gerçekleşti mi?
Dünyanın dört bir yanından gelen Instagram fotoğrafçılarının bakış açısıyla; ülkemizin kültürü, tarihi, doğası ve insanları fotoğrafın evrensel dilini kullanılarak anlatıldı. Bu fotoğrafçıların takipçileri üzerinden belirlenen hedef 24 milyon kişiye ulaşmaktı lakin proje şimdiden 50 milyon kişiye yaklaştı ve önemli bir başarı elde etti.

Uncategorized

Demet Akalın Sanat Hayatının 18. Yılını Kutluyor!

Published by:

Demet Akalın Sanat Hayatının 18. Yılını Kutluyor!

Demet Akalın’ın hayranları 18. yıl için twitterda GiderliKraliçe hastaginde buluştular.

Ayrıca eşi ve menajerinin düzenlediği 18. yıl partisinde kocaman bir pasta kesti.

Gittiği her yerde 18. yıl ile ilgili bir kutlama yapılıyor 🙂

Demet Akalın, instagram sayfasından tüm albümlerinin olduğu bir fotoğrafı paylaşarak bir teşekkür mesajı paylaştı.

Demet Akalın’a daha nice yıllara diyoruz :))

demet akalın 18 yıl  demet akalın 18 yıl 13 demet akalın 18 yıl 12 demet akalın 18 yıl 11 demet akalın 18 yıl 10 demet akalın 18 yıl 9 demet akalın 18 yıl 8 demet akalın 18 yıl 7 demet akalın 18 yıl 6 demet akalın 18 yıl 5 demet akalın 18 yıl 4 demet akalın 18 yıl 3 demet akalın 18 yıl 2

Uncategorized

Ünlülerin Instagram Güncesi 2 Ekim

Published by:

burcu esmersoy 2 ekim 2 burcu esmersoy 2 ekim 3 burcu esmersoy 2 ekim burcu güneş 2 ekim cansu dere 2 ekim demet akalın 2 ekim 2 demet akalın 2 ekim derya baykal 2 ekim eda taşpınar 2 ekim esra eron 2 ekim ezgi mola 2 ekim gülben ergen 2 ekim 2 gülben ergen 2 ekim hande subaşı 2 ekim hande yener 2 ekim hülya avşar 2 ekim 2 hülya avşar 2 ekim 3 hülya avşar 2 ekim irem derici 2 ekim 2 irem derici 2 ekim 3 irem derici 2 ekim irem sak 2 ekim ivana sert 2 ekim 2 ekim ivana sert 2 ekim 2 ivana sert 2 ekim 3 ivana sert 2 ekim kenan imirzalıoğlu 2 ekim kerem birsün 2 ekim murat dalkılıç 2 ekim özge ulusoy 2 ekim 2 özge ulusoy 2 ekim 3 özge ulusoy 2 ekim sıla 2 elim tuğba ünsal 2 ekim kerem cem 2 ekim 2 kerem cem 2 ekim nilifer 2 ekim

 

Kenan İmirzalıoğlu, Demet Akalın, İclal Aydın, Sibel Can, Ata Demirer, Burcu Güneş, Eser Yenenler, İrem Derici, Cem Yılmaz, Özlem Yıldız, Ece Erken, Fettah Can, Işın Karaca, Gülben Ergen, Esra Eron, Burcu Güneş, Burcu Esmersoy, Ezgi Mola, İvana Sert, Engin Altan Düzyatan, Özge Ulusoy, Tuğba Ünsal, Nil Karaibrahimgil, Buğra Gülsoy, Ekin Türkmen, Derya Baykal, Büşra Pekin, Özge Özpirinçci , Mazhar Alanson, Tuğba Ünsal, Burcu Kara, Ozan Doğulu, Borak Özge, Sarp Apak , Can Bonomo , Engin Altan Düzyatan, Ezgi Mola, Emre Karayel, Cansu Dere, İrem Sak, Hilal Cebeci, İvana Sert, Ece Erken, Hande Yener, Özge Ulusoy, Berrak Tüzünağaç, Cem yılmaz, Erhan Çelik, Pelin Karahan,

Uncategorized

Lösev’i Yalnız bırakmadılar!

Published by:

Ceyhun Yılmaz, Ekin Koç Lösev’i ziyaret etti. Cengiz Semercioğlu ise köşe yazısında Kurban bağışını Lösev’e yaptığını açıkladı. Tüm bunlar örnek olma adına yapılan hareketler. Ünlü simaların örnek davranışlarından dolayı kutluyoruz. Umarız diğer insanlarında harekete geçmeleri için bir hatırlatma olur!

 

cengiz semercioğlu ekin koç lösev ekin koç lösev2 ekin koç lösev3

Uncategorized

Ünlülerin Instagram Güncesi 1 Ekim

Published by:

beren saat 1 ekim burcu esmersoy 1 ekim 2 burcu esmersoy 1 ekim 3 burcu esmersoy 1 ekim burcu güneş 1 ekim 2 burcu güneş 1 ekim büşra pekin 1 ekim cem yılmaz 1 ekim 2 cem yılmaz 1 ekim ecem gürsel 1 ekim eda taşpınar 1 ekim eser yenenler 1 ekim funda arar 1 ekim gülben ergen 1 ekim irem derici 1 ekim 1 irem derici 1 ekim 2 irem derici 1 ekim irem sak 1 ekim ivana sert 1 ekim 2 ivana sert 1 ekim 3 ivana sert 1 ekim 4 ivana sert 1 ekim 5 ivana sert 1 ekim 6 ivana sert 1 ekim 7 ivana sert 1 ekim 8 ivana sert 1 ekim 9 ivana sert 1 ekim 10 ivana sert 1 ekim 11 ivana sert 1 ekim 12 ivana sert 1 ekim özge ulusoy 1 ekim özlem yıldız 1 ekim saba tümer 1 ekim sibel can 1 ekim 2 sibel can 1 ekim 3 sibel can 1 ekim

Demet Akalın, İclal Aydın, Sibel Can, Ata Demirer, Burcu Güneş, Eser Yenenler, İrem Derici, Cem Yılmaz, Özlem Yıldız, Ece Erken, Fettah Can, Işın Karaca, Gülben Ergen, Esra Eron, Burcu Güneş, Burcu Esmersoy, Ezgi Mola, İvana Sert, Engin Altan Düzyatan, Özge Ulusoy, Tuğba Ünsal, Nil Karaibrahimgil, Buğra Gülsoy, Ekin Türkmen, Derya Baykal, Büşra Pekin, Özge Özpirinçci , Mazhar Alanson, Tuğba Ünsal, Burcu Kara, Ozan Doğulu, Borak Özge, Sarp Apak , Can Bonomo , Engin Altan Düzyatan, Ezgi Mola, Emre Karayel, Cansu Dere, İrem Sak, Hilal Cebeci, İvana Sert, Ece Erken, Hande Yener, Özge Ulusoy, Berrak Tüzünağaç, Cem yılmaz, Erhan Çelik, Pelin Karahan,

 

Uncategorized

Ünlülerin Instagram Güncesi 30 Eylül

Published by:

beyaz 30 ey büşra pekin 30 ey demet akalın 30 ey demet evgar 30 ey doğa rutkay 30 ey 2 doğa rutkay 30 ey ecem gürsel 30 ey eda taşpınar 30 ey emre karayel 30 ey gülben ergen 30 ey hülya avşar 30 ey irem derici 30 ey irem derici 30 ey2 ivana sert 30 ey kıvanç tatlıtuğ 30 ey metin arolat 30 ey 2 metin arolat 30 ey mustafa ceceli 30 ey 2 mustafa ceceli 30 ey nihat doğan 30 ey nihat doğan 30 ey2 nihat odabaşı 30 ey özge ulusoy 30 ey 2 özge ulusoy 30 ey 3 özge ulusoy 30 ey özlem yıldız 30 ey 2 özlem yıldız 30 ey 3 özlem yıldız 30 ey 4 özlem yıldız 30 ey pelin karaman 30 ey sibel can 30 ey tuba ünsal 30 ey ziynet sali 30 ey

 

Demet Akalın, İclal Aydın, Sibel Can, Ata Demirer, Burcu Güneş, Eser Yenenler, İrem Derici, Cem Yılmaz, Özlem Yıldız, Ece Erken, Fettah Can, Işın Karaca, Gülben Ergen, Esra Eron, Burcu Güneş, Burcu Esmersoy, Ezgi Mola, İvana Sert, Engin Altan Düzyatan, Özge Ulusoy, Tuğba Ünsal, Nil Karaibrahimgil, Buğra Gülsoy, Ekin Türkmen, Derya Baykal, Büşra Pekin, Özge Özpirinçci , Mazhar Alanson, Tuğba Ünsal, Burcu Kara, Ozan Doğulu, Borak Özge, Sarp Apak , Can Bonomo , Engin Altan Düzyatan, Ezgi Mola, Emre Karayel, Cansu Dere, İrem Sak, Hilal Cebeci, İvana Sert, Ece Erken, Hande Yener, Özge Ulusoy, Berrak Tüzünağaç, Cem yılmaz, Erhan Çelik, Pelin Karahan,