Category Archives: Facebook

Facebook İnstagram internet Fenomenleri Twitter

Adana’ya Gelen Hollywood Yıldızlarının Sosyal Medya Paylaşımı

Published by:

Geçtiğimiz günlerde Adana’ya gerçekleştirdikleri ziyaret ile Türkiye’de oldukça çok konuşulan Scarlett Johansson ve Chris Evans sosyal medya çokça beğeni gördü ve paylaşımları yapıldı. USO( United Service Organizations Inc.) etkinliği için Adana İncirliğe gelen hollywood yıldızları ABD askeri üssündeki askerler için geldikleri öğrenildi. İncirlik üssünü ziyaret eden ünlü oyuncuların Adana’daki hayranları ile fotoğraf çekilmekten kaçınmadı. Aynı zaman bu etkinliğe birde Maya DiRado,  Ray Allen, Craig Campbell de katıldı. Adana’daki insanların Scarlett Johansson ve Chris Evans’ın orada olduklarını öğrendikleri zamanki tepkileri oldukça komik sahnelere yol açtı. Buna oldukça şaşıran sosyal medya kullanıcılar “inanır mısınız şu an Scarlett Johansson ve Chris Evans adanada” gibi paylaşımlarıyla güldürdü. Bu ziyaretlerinin ardından ülkelerine dönen Scarlett Johansson ve Chris Evans Türkiye’de oldukça popüler olan iki ünlü isim. Peki kimdir Scarlett Johansson ve Chris Evans?

Scarlett Johansson Danimarka asıllı olan 1984 doğumlu Amerikalı bir oyuncudur. 1998 yılında oynadığı Atlara Fısıldayan Adam filmindeki rolü ile çok tanınmaya başlamıştır. 2003 yılında altın küreye aday gösterilmiştir.  Film kariyerine North adlı film ile başlamıştır. Match Point filmindeki karakteri ile altın küre için en iyi yardımcı aktris dalında aday gösterildi.

Chris Evans, 1981 doğumlu amerikalı oyuncudur. Muhteşem dörtlü seri filminden sonra oldukça dikkat çeken evans, aynı zamanda kış askeri filmiyle de oldukça tanınır. Evans’ın ilk önemli rolü Not Another Teen Movie’deki Jake WyIer karakteridir.

Oldukça güzel geçmişe sahip ve hala oldukça tanınan popüler yıldızlar Türkiye’ye bir daha geleceklerinin de altını çizdiler

 

Facebook Google İnstagram Twitter

Hayret-i mucip bir olay!

Published by:

Ne enteresan bir dünyada yaşıyoruz. Sosyal mecralar sayesinde hayret-i mucip ya dediğimiz bir sürü şey okumaya başladık.

İşte onlardan biri!

Kanada’da kız arkadaşı Elizabeth Gallagher ile birlikte dünya turu yapmak için bir dizi uçak bileti alan ancak seyahatten önce ilişkisi sona eren ve biletler yanmasın diye tatile götürmek için eski sevgilisi ile aynı adı taşıyan bir kadın aramaya başlayan Jordan Axani sonunda aradığını buldu.

23 yaşındaki Kanadalı öğrenci Elizabeth Gallagher, Axani’nin satın aldığı biletleri kullanmayı kabul etti.

ZATEN BİR SEVGİLİSİ VAR

27126838
Gallagher konu ile ilgili İngiliz Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada Axani ile aralarında arkadaşlıktan öte bir şey olamayacağını çünkü zaten hali hazırda bir sevgilisi olduğunu söyledi.
Gallagher, sevgilisinin bu durumdan mutlu olmasa da gülümsemeye çalıştığını söylüyor.

Gallagher “Sevgilim Noel zamanı bir aylığına yabancı bir adamla ortadan kaybolacak olmamdan elbette mutlu değil, ancak o seyahat etmeyi ne kadar istediğimi biliyor ve gülümsemeye çalışıyor” dedi.

Genç kadın en başta bu fikrin “tamamen çılgınca” olduğunu düşündüğünü ancak Axani ile saatlerce telefonda konuştuktan sonra biletleri kullanmaya karar verdiğini söyledi.

‘TAMAMEN PLATONİK OLACAK’
Axani de gezi boyunca Gallangher ile aralarındaki ilişkinin “tamamen platonik olacağını” belirtti.

Axani ve Gallangher 21 Aralık’ta New York’tan başlayacakları gezi boyunca Milan, Prag, Paris, Bangkok ve Yeni Delhi’yi ziyaret edecek.

Kaynak:HÜRRİYET

Facebook Google İnstagram Twitter vine youtube

Sosyal Medyanın Sabun Köpüğü Ünlüleri

Published by:

Bir video youtube yüklenir ve milyonlarca kişi izler. Akşam ana haberde  günün olayı diye yayınlanır. Ya da alakasız bir haber sosyal medya tiye alınır ve milyonlarca capsi yapılır.

İşte size onlardan birkaçı!

Sosyal Medyanın Sabun Köpüğü Ünlüleri

1- Anlayamazsın: Bir çocuğun çok ucuz(!) sevincini tüm Türkiye olarak yaşadık!

2- Piston aşağı indi: Şoförü çok yanlış anlayan yolcular.

3- Flash Tv’nin gazanı gelip susmayan kadın!

4- Koreli kızın yağmurlu tanışması

5- Çay satan pazarlama dehası çocuk.

6- Şahan Gökbakar’ın Kalbimin Tek Sahibine yorumu.

 

7- Zamane erkek ve kadınları eleştiren teyze.

 

8- Kilisede Ankara’nın Bağları

9- Yol soran kedi

Devam edecek..

Facebook İnstagram Twitter vine youtube

5 Yaşında Fenomen!

Published by:

Henüz beş yaşında olan Güney Koreli Brenna Youn, popüler fotoğraf paylaşım sitesi Instagram’da ABD’li oyuncu Cameron Diaz ile aynı takipçi sayısına sahip.

1 milyondan fazla kişi tarafından takip edilen Youn, kimi zaman elindeki laptopuyla kimi zaman da lüks markalı otomobillerin önünde poz verirken görülüyor.

Güney Koreli Brenna Youn2 Güney Koreli Brenna Youn3 Güney Koreli Brenna Youn4

Vine’da 305 bin, Facebook’ta ise 210 bin takipçisi olan Youn, Malezya, Singapur, Endonezya’da büyük ilgi görüyor.

Youn ailesi, Güney Kore’de yaşıyormuş, ancak mayıs ayında Dubai’ye yerleşmişler.

Minik kızın meşhur olması, annesinin Vine’a videosunu yüklemesiyle başlamış.

Gittikçe ilgi çeken Youn, popülerliğe o kadar çok alışmış ki bir alışveriş merkezine gittiğinde insanların kendisiyle fotoğraf çektirmemesi garibine gidiyor.

Facebook İnstagram Twitter

Bugünün Duyarlı Ünlüleri: Pınar Altuğ, Ceyhun Yılmaz ve Ezgi Mola :)

Published by:

Bugünün Duyarlı Ünlüleri: Pınar Altuğ, Ceyhun Yılmaz ve Ezgi Mola 🙂

Marifet iltifata tabidir. Biz bu ünlülerimizi gördük bunların isimlerini zikrediyoruz. İnanıyoruz ki diğer ünlülerde aynı duyarlılığa sahip. İyilik gizli yapılır, doğrudur. Ama bu gibi etkinleri ünlülerimiz sayesinde daha çabuk duyduğumuz kesin. Zamanlarını ve emeklerini ayırdıkların için sonsuz teşekkürler.

pınar altuğ 22 ekim ceyhun yılmaz ezgi mola 22 ekimburcu kara 23 ekimceyhun yılmaz 23 ekimpınar altuğ 23 ekim