Net guzeli » Ocak 14, 2017

Daily Archives: Ocak 14, 2017

Facebook İnstagram internet Fenomenleri Twitter

Adana’ya Gelen Hollywood Yıldızlarının Sosyal Medya Paylaşımı

Published by:

Geçtiğimiz günlerde Adana’ya gerçekleştirdikleri ziyaret ile Türkiye’de oldukça çok konuşulan Scarlett Johansson ve Chris Evans sosyal medya çokça beğeni gördü ve paylaşımları yapıldı. USO( United Service Organizations Inc.) etkinliği için Adana İncirliğe gelen hollywood yıldızları ABD askeri üssündeki askerler için geldikleri öğrenildi. İncirlik üssünü ziyaret eden ünlü oyuncuların Adana’daki hayranları ile fotoğraf çekilmekten kaçınmadı. Aynı zaman bu etkinliğe birde Maya DiRado,  Ray Allen, Craig Campbell de katıldı. Adana’daki insanların Scarlett Johansson ve Chris Evans’ın orada olduklarını öğrendikleri zamanki tepkileri oldukça komik sahnelere yol açtı. Buna oldukça şaşıran sosyal medya kullanıcılar “inanır mısınız şu an Scarlett Johansson ve Chris Evans adanada” gibi paylaşımlarıyla güldürdü. Bu ziyaretlerinin ardından ülkelerine dönen Scarlett Johansson ve Chris Evans Türkiye’de oldukça popüler olan iki ünlü isim. Peki kimdir Scarlett Johansson ve Chris Evans?

Scarlett Johansson Danimarka asıllı olan 1984 doğumlu Amerikalı bir oyuncudur. 1998 yılında oynadığı Atlara Fısıldayan Adam filmindeki rolü ile çok tanınmaya başlamıştır. 2003 yılında altın küreye aday gösterilmiştir.  Film kariyerine North adlı film ile başlamıştır. Match Point filmindeki karakteri ile altın küre için en iyi yardımcı aktris dalında aday gösterildi.

Chris Evans, 1981 doğumlu amerikalı oyuncudur. Muhteşem dörtlü seri filminden sonra oldukça dikkat çeken evans, aynı zamanda kış askeri filmiyle de oldukça tanınır. Evans’ın ilk önemli rolü Not Another Teen Movie’deki Jake WyIer karakteridir.

Oldukça güzel geçmişe sahip ve hala oldukça tanınan popüler yıldızlar Türkiye’ye bir daha geleceklerinin de altını çizdiler