Net guzeli » Şubat 2017

Monthly Archives: Şubat 2017

İnstagram internet Fenomenleri

Burcu Esmersoy’un Paylaşımı Minibüse Binenleri Güldürdü

Published by:

İnstagramda paylaşılanlar epey güldürmeye devam ediyor. Hele ki ünlülerin komik paylaşımları ve altına yazdıkları komik yazılar türk halkının anlayacağı dilden olunca çok komik bir görüntü ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü güzel burcu esmersoy instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Oldukça basit görünen fotoğraf bir anda neden bu kadar komik karşılandı dersiniz? Çünkü burcu esmersoy’un altına yazdığı yazıyla!

İnstagramda bir salonda oturan ve önünde iki ünlü arkadaşı daha olan burcu esmersoy kendi aralarında gülüşmektedirler. Fakat önündeki ünlü oyuncu elini burcuya doğru döndürmüştür. Bu şekilde yakalanan poza tam karşılık olarak burcu esmersoy “Şuradan bir Göztepe alır mısınız?” diye yazı yazdı. Minibüslerde geçen şuradan bir …. alırmısınız? ifadesi minibüslerde yollarını geçirenleri çok güldürdü. Burcu Esmersoy cesur bir Türk gazetecidir. 2 Ekim 1976’da İstanbul’da doğdu. Ayrıca Miss International’da türkiyeyi temsil eden güzellik yarışmasında bulundu. Romantik Komedi ile bilinir. Ayrıca NTV’de ünlü bir spor haber spikeri. Ortaöğrenimini Beşiktaş Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi’ne girerek burada Turizm İşletmeciliği eğitimi aldı. Çalışmalarını tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra New York Üniversitesi’ne girdi ve orada Turizm, Otelcilik ve Spor Yönetimi okudu. 1997’de Miss Turkey’de yarışmacıydı. Yarışmada dördüncü sırada yer aldı.  Kanal D’She yayınlanan çocuk programı üzerinde çalıştı. 2006 yılında NTV’ye katıldı ve Spor programını sundu. Ayrıca Acun Ilicali’nin Yok Boyle Dans’ında yarıştı. Şu anda, İngiliz versiyonunun Great British Pake Off bölümünde yer alıyor. Massimo Cusimano ile evlendi. Massimo, Ferrari’nin reklam direktörü. 2005 yılında Paris’teki Türk Konsolosluğu’nda evlendiler. Bazı yanlış anlaşılmalar nedeniyle boşanma ile olan ilişkilerini sona erdirdiler. 2008’de boşandılar. çok sayıda erkek hayranı var. 

hayranlarıyla bağlantı kurmak için hemen hemen tüm sosyal paylaşım sitelerini kullanıyor. Onun resmi Instagram hesabı https://instagram.com/burcues/’dir.  1,5 m’den fazla takipçisi var ve 196 kişiyi takip ediyor. resmi Twitter hesabı https://twitter.com/besmersoy’dur . 1.82 m takipçisi var ve 467 kişiyi takip ediyor. Resmi LinkedIn hesabı https://tr.linkedin.com/in/burcuesmersoy’dur . O şimdi 38 yaşında. Fotoğraflarını internette kolayca bulabilirsiniz. O akıcı bir şekilde İngilizce yanı sıra İtalyanca konuşuyor. Biyolojisi, Wikipedia’da olduğu gibi diğer wiki sitelerinde de okunabilir.

İnstagram internet Fenomenleri

Ünlülerin Sevgililer Günü Nasıldı Neler Paylaştılar

Published by:

Ünlülerin Sevgililer Günü Nasıldı Neler Paylaştılar

Sevgililer Günü, insanların sevgi ve dostluk hislerini sergilediği bir zamandır. Birçok ülkede hatta dünya çapında kutlanır ve her yıl 14 Şubat tarihindedir.
İnsanlar bu günde ne yapar? Dünyanın dört bir yanında sevdikleri insanlara sevgilerini göstererek Sevgililer Günü kutlanır. Bazıları sevdiklerini bir restoranda romantik bir akşam yemeğine çıkarırken, başkaları evlilik teklifi etmek evlenmek için bu günü seçebilirler. Sevgililer Günü’nde birçok kişi tebrik kartları, çikolatalar, mücevherler veya çiçekleri, -özellikle de gülleri- eşlerine veya sevgililerine verir. Ayrıca, bazı sosyal çevrelerde ve kültürlerde arkadaşlara sevgi göstermenin tam zamanıdır. Örneğin, Finlandiya’daki Sevgililer Günü “Yalnız romantizme odaklanmak yerine tüm arkadaşları hatırlamakla” ilgilidir. “Arkadaş Günü” diye bilinir. Guatemala’daki Sevgililer Günü Sevgi ve Dostluk Günü olarak bilinir. Restoranlar, oteller ve alışveriş merkezleri yılın bu zamanlarında yoğunlaşabilir. Sevgililer Günü’nün kökenleri net değil fakat birçok kaynak, bunun 14 Şubat’ta veya yakınlarında ölen Romalı rahip olan St Valentine’in hikayesinden kaynaklandığına inanıyor. Sevgililer Günü ilgisi, önce Amerika Birleşik Devletleri’nde ve daha sonra Kanada’da yaygınlaştı. Kalpler, kırmızı ve pembe renkler, güller, eros heykelleri, eros yay ve okları Sevgililer Günü’nde romantizm ve sevgi duygusunu sembolize eder. Eros genellikle yay ve oklu küçük kanatlı bir figür olarak tasvir edilmiştir. Aşık olan insanların bazen “Eros’un okuyla vurulduğu” söylenir.
Bu önemli günde ünlülerde bir çok paylaşımda bulundular. Hepsinin oldukça şık giyindiği kıyafetler göz kamaştırdı. Sosyal medya paylaşımları bir çok yorum ve beğeni aldı. Sabırsızlıkla beklenen sevgililer gününde ünlüler genellikle evlerinde sevdikleriyle veya eşiyle oturmayı tercih ettiler. Ufak bir pasta vb. şeylerle kutlanan sevgililer günü ünlüler için oldukça durağan geçti.

İnstagram internet Fenomenleri youtube

Tüm Sosyal Medyaların Fenomeni Ve Ünlülerin Makyözü Jeffree Star

Published by:

Jeffree Lynn Steininger, 15 Kasım 1985’de Orange County, California, Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. liseden sonra kariyerini moda ve müzik alanında sürdürmek için şehre taşınmıştır. Good Charlotte’un müzik videolarında ve LA Ink TV dizisinin birden fazla bölümünde yer aldı. Babası sadece altı yaşındayken öldü. Çoğunlukla model olarak çalışan annesi tarafından yetiştirildi. Popüler Instagrammer Nathan Schwandt ile bir ilişki kurdu . Makyajı 13 yaşında keşfetmiştir. Şimdi tüm dünyada makyaj dersleri veriyor.

Kozmetik ürünleriyle uğraşmak jeffree star’ın en sevdiği hobisidir. Kendi sitesinde hayatını anlattığı bir yazısında  “İlk rujumu keşfettiğimden beri, kendi markamın yaratılması ve sahibi olmak benim için bir rüya oldu. Amacım tam da dediklerini yapan ve aslında son yapan ürünleri yaratmaktır!” diyor. “Dudakları seviyorum, bu yüzden piyasadaki en hafif sıvı-mat ruj yapmak istedim! Zaten kısa süre içinde çıkacak yeni renkler yaratıyorum!” diye ekliyor. Jeffree Star, Amerikalı bir moda tasarımcısı, makyaj sanatçısı, şarkıcı / söz yazarı, model ve şimdi de bir aktör haline geliyor. Bir moda modeli olarak başladı ve şöhret kazanarak müzikal yolculuğuna başladı. Şarkılarını bir sosyal medya olan “MySpace” e yükledi ve oradaki popülaritesi o kadar hızlı yükseldi ki, arkadaş listesinin bir anda binlerce kişiden milyona yükselmesini sağladı. Müziği ile birlikte, fotoğraflarını, hikayelerini ve fanlarının oldukça artmasını sağlayan moda ipuçlarını da yayınladı. http://jeffreestarcosmetics.com adresinde kendi markasıyla makyaj ürünleri satmaktadır. Jeffree’nin cinsel yönelimiyle ilgili söylentiler var, özellikle onun giyinmesi yüzünden. Stilli, saçları ve giysileri sık sık kadınların ki gibidir ve erkeklerle olan ilişkileri, soruyu başka bir yöne götürmüştür. Bir sanatçı olarak izlenim bırakan Jeffree, şimdi milyonlarca kişinin takip ettiği büyük bir üne kavuştu. MySpace’inde binlerce hayran kitlesi var, ayrıca Twitter ve Instagram hesaplarında önemli takipçileri var.

Son etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu sosyal medya hesaplarında takip edebilirsiniz. Artı, biyografisini IMDB ve Wikipedia gibi sitelerde okuyabilirsiniz; Ya da resmi web sitesinde http://jeffreestarcosmetics.com. 2016 yılı itibariyle, tahmini net değer yaklaşık 800 bin ABD Doları civarındadır.

İnstagram internet Fenomenleri Net Güzeli

Lady Gaga’nın Paylaşımı Türkiye’de Çok Konuşuldu

Published by:

Ünlü sanatçı Lady Gaga geçtiğimiz haftalarda @gagadaily adlı instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla özellikle türkiye’de çokça konuşuldu. Peki ülkemizde bu fotoğrafın bu kadar konuşulmasının sebebi neydi?

Paylaştığı fotoğrafta bozkurt işareti yapan ünlü isim türklerin şaşkın ifadeleriyle yorumlandı. Hal böyle olunca en dikkat şey sadece eli olmuştu. Belki de lady gaga bu işareti başka bir anlamda yapmıştır, kimbilir! 1986 doğumlu Söz yazarı ve şarkıcıdır. Pop ikonu Lady Gaga’nın ilk albümü ‘The Fame’, ‘Just Dance’ ve ‘Poker Face’ şarkılarından oluşuyordu. The Fame Monster eseri için Grammy e aday gösterildi. New York Üniversitesi Tisch Sanat Okuluna devam etti.  Orda müzik okudu ve şarkı yazma becerileri kazandı. İlk albümü ” The Fame” büyük bir başarıydı. ve tek başına “Poker Face” hemen hemen her ülkede, listelerin üst sıralarında yer aldı. Lady Gaga, o tarihten itibaren Tony Bennett’le bir işbirliği yaptı. Amerikan Korku Hikayesi dizisindeki performansı da dahil olmak üzere sonraki albümler için beğeni topladı ve Kontes rolüyle Altın Küre kazandı. Gaga, 4 yaşına kadar piyanoyu çalmayı öğrendi. 11 yaşındayken Manhattan’daki Juilliard Okulu’na kabul edildi. ilk performansını 14 yaşında New York’ta bir gece kulübünde gerçekleştirdi. 2007’de 20 yaşında Gaga Britney Spears de dahil olmak üzere diğer sanatçıların söz yazarı olarak çalışmaya başladı. R & B şarkıcısı Akon , Gaga’yı “Lady Gaga ve Starlight Revue” adlı yaratıcı bir gösteri yaparken keşfetti. Lady Gaga’nın ilk single’ı “Just Dance”, 2008 yılının başında radyoda çaldı. ” The Poker Face” ve “Just Dance” şarkıları onun şöhrete kavuşmasını sağladı. Her iki şarkı da Lady Gaga’nın albümünün çoğunu yazan Akon’un bağlı şirketi RedOne tarafından üretildi.

Gaga, ertesi yıl, sekiz şarkının bulunduğu The Fame Monster adlı bir albüm çıkardı ve onu 2011 yılında çıkardığı Born This Way izledi . 2013 yılında Lady Gaga üçüncü stüdyo albümü Artpop’u piyasaya sürdü . Ekim 2016 yılında, Gaga’nın beşinci stüdyo albümü Joanne çıktı. Gaga, yapımcı Mark Ronson ile işbirliği yaparak Gaga doğmadan önce hayatını kaybeden babasının kız kardeşi Joanne Germanotta’nın adını taşıyan bu albümde bir bakıma kendi hayatından satırları paylaştı.

İnstagram internet Fenomenleri

Evinizi Yeniliyorsanız İnstagram’da Takip Etmeniz Gereken Hesaplar

Published by:

İster evinizde ufak farklılıklar yaratın veya ister evinizi tamamen değiştirin. Bu sadece ev değil ofis de olabilir. Aklınıza nasıl bir değişiklik yapacağınıza dair bir fikir gelmiyorsa yapmanız gereken tek şey ünlü instagram sayfalarını takip etmek olmalı. Bazı instagram sayfaları sizlere nasıl bir dekorasyon oluşturmanız gerektiği hakkında minik ipuçları veriyor. İşte instagramın ünlü dekorasyon hesapları;

@myscandinavianhome : Scandi’nin şık basitliği eviniz için bir değişim olabilir.

@ryankorban: Hayalperest insanlar için, Instagram’daki en muhteşem yaşam alanlarından bazıları.

@josephowen: Kahve ve sehpa çekimleri için bir tutkusu olan seyahat ve yaşam tarzı fotoğrafçısı.

@ritakonig: en eşsiz iç mekan tasarımları

@themodernhouse: Instagram’ın en çağdaş mekanları ve duygu uyandıran mimarileri görmek isterseniz.

@ettoresottsass: Sanat ve tasarıma saygı duyan ve bu iki kelimeyi birleştiren bir hesap

@mad_about_the_house: Şirin köşeler, bol kumaşlar ve çiçek düzenlemelerinin en güzel örneklerinden

@contemporary_life: Bitki fikirlerinden, yastık kılıflarına kadar, ev dekorasyonuna hazırlanın.

@ Thejungalow: Jungalow’un bohem havası kesinlikle minimalist değildir.

@plantsindecor: Evine doğadan birşeyler katmak isteyenler bu hesabı takip etmek çok iyi bir fikir olabilir.

Bu hesaplar dışında eviniz için ufak tüyolar;

Küçük bir duvar kağıdı veya boya, evinizde böylesine büyük bir fark yaratabilir.  Bir yemek masasına koyduğunuz eşsiz porselen takımı anında farklı bir hava yaratabilir. Tasarımcı Beth Webb’in Atlanta’daki evinin oturma odasında , çoğunlukla yemek masası Çin porselenlerinin bir koleksiyonunu sergiliyor. İyi bir perde asmak eviniz için başlangıç olabilir. Aynı Atlanta evinin mutfağında, bir keten perde odayı bir anda şahane bir görünüme kavuşturuyor. Yataklarda renklerin uyumunu boşverin. Desenleri karıştırın. Tasarımcı Ken Fulk’un evi bu şekilde döşenmiştir. Banyonuza bir antika koyun. Fulk’ın tatil evindeki konuk banyosunda bulunan antika dolap oldukça farklı bir hava katmış. Beyaz eşyalar… Tasarımcı Zim Loy, Kansas City’deki evin yemek odası bembeyaz objelerden oluşmakta. Bunu çok sayıda beyaz boya ile başardığını söylüyor. Yani bunu sizlerde yapabilirsiniz. Geleneksel halılarımızdan örtün. Tasarımcı Betsy Burnham’ın evinde türk halılarından mevcut ve bu halılar ev eoldukça değişik bir hava katmış durumda.

internet Fenomenleri Net Güzeli youtube

Youtube’nin Vlog Fenomeni Tess Christine

Published by:

Youtube’nin Vlog Fenomeni Tess Christine

2011 Nisan ayında YouTube kanalına başladı . güzellik ve moda üzerine videolar çekerek milyonlarca abone kazanmıştır. Büyüdüğü süreçte dansla ilginlenmiştir. Hatta okulunda dans ekibi için seçmelere katılmıştır. Minnesota’da bir okuldan Halkla İlişkiler dalında lisans derecesi ile mezun oldu. bir dönem İngiltere’de yurtdışında okudu. Nick adında bir kardeşi vardır. sık sık onu ve Instagram üzerinde sevgilisi fotoğraflarını yayınlıyor. Kendisi meslek olarak da youtube kanalını kullanıyor. Amerika birleşk devletlerinde wisconsin’de doğmuştur. 24 haziran 1991 doğumludur. 26 yaşındadır. Saç rengi koyu kahvedir. göz rengide saç rengi gibi koyu kahvedir.
Tess Cristine ile bir röportaj yapılmış ve birçok soru yöneltilmiş. İşte merak edilenler ve yanıtları:

Kanalınıza başlatmaya nasıl karar verdiniz?
Elle ve Blair Fowler kanallarında bir hediye çektiler. bende seçilmek için hızlı bir stil videosu hazırladım ve yayınladım. Daha fazla video göndermeye başlamam gerektiğini söyleyen bazı yorumlar aldım. Bir süredir YouTube’da güzellik uzmanlarını izliyordum ve her zaman başlamayı düşünmüştüm, ancak yorumlar beni teşvik etti ve 2011 yılının Nisan ayında kanalımı başlattım.

Güzellik felsefeniz nedir?
Makyajın güzelliğini arttırmak için yapılması gerektiğine inanıyorum.

nereden fikir veya ilham alıyorsunuz?
Videolarım için, dergilerden ve ünlülerden ilham almaya bayılırım. En sevdiğim videolarımdan bazıları “göründüğüm” videolardan oluşuyor. Hayran olduğunuz insanların saçlarını ve makyajını yeniden oluşturmak çok eğlenceli. Minnesota’da yaşıyorum ve değişen renklerden ve iklimlerden ilham almak gerçekten güzel. Fikirlerim yoksa, hep izleyicilerimi dinlerim. Video talebinde bulundukları zaman ne kadar heyecanlandıklarını görmek benim için çok faydalı oluyor.

Favori güzellik uzmanlarınızdan bazıları kimlerdir ve kanallarını neden seviyorsunuz?
Pixi2woo’nun Tanya Burr, şimdiye kadar gördüğüm en yetenekli makyaj sanatçısı . Makyaj dersleri şaşırtıcı ve ondan çok şey öğrendim. Artı, çok tatlı, hoş bir insan. Andreaschoice’dan Andrea, benim en sevdiğim kişilerden biri çünkü çok komik. DIY videolarını çok seviyorum – çok yaratıcı!

Facebook adresi: facebook.com/Tess-Christine-17681887243778/
Twitter adresi: twitter.com/tesschristine
instagram adresi: instagram.com/tesschristinexo/?hl=tr
youtube kanalı: youtube.com/user/Tesschristine123

Bu adreslerden tüm fotoğraf ve videolarına ulaşabileceğiniz ve içeriklerini görebileceğiniz tess’in fenomenliği her geçen gün ilerlemektedir.

İnstagram internet Fenomenleri Uncategorized

Victoria Secret Meleğinin İnstagram Paylaşımı Sevindirdi

Published by:

Ünlüler instagramda özel hayatlarını paylaşmaktan kesinlikle çekinmiyorlar. Bu sadece türkiye de böyle değil. Yabancı ünlü isimlerde hayranlarıyla mutlu veya hüzünlü anlarını mutlaka gün içerisinde paylaşıyorlar. Hal böyle olunca anından haberler yayılıyor. Bir anda olaylar sosyal medya üzerinde konuşulmaya başlıyor. Hatta basının bile bundan sonradan haberi oluyor. Sosyal medya o kadar geniş bir alan ki tüm herşey saniyeler içerisinde duyuluyor.

Victoria Secret Meleği Rosie Huntington-Whiteley geçtiğimi günlerde instagram sayfasında bir fotoğraf paylaştı. Ve paylaştığı bu fotoğrafta tüm sevenlerine, hayranlarına hamile olduğunu söyledi. 6 yıllık sevgilisi Jason Statham’dan hamile olması ise herkesi çok mutlu etti. Rosie Huntington-Whiteley, 1987 doğumlu ingiliz bir modeldir. En iyi iç çamaşırı vb. ürünleriyle bilinen Victoria Secret’in bir yüzüdür. Roise aynı zamanda moda markası Paige ile yaptığı işbirliği ile de bilinir. Trasformers film serisinde yer almış güzel oyuncu aynı zamanda mad max’te de oynamıştır.  2003’te okuldan ayrıldıktan sonra imzaladığı ilk modellik anlaşması Levi’nin kot pantolonları içindi. 2004 yılı baharında Abercrombie & Fitch için Bruce Weber tarafından fotoğraflandı. 2006 yılının başında Amerikan iç çamaşırı markası Victoria’s Secret ile anlaşma imzaladı. Karen Millen’in ilkbahar / yaz 2009 reklam kampanyasının yüzü seçildi. 2009 sonbaharında / kış döneminde Godiva ve Miss Sixty kampanyalarında model oldu. Temmuz ayı Elle ve GQ yayınlarının kapaklarına çıktı. Aynı zamanda Avustralya kozmetik markasının yüzü olarak ilan edildi. 2010’dan beri aktör Jason Statham’la bir ilişki yaşamaktadır. Ocak 2016’da nişanlı olduklarını doğruladılar.  Ve Rosie 9 Şubatta hamile olduğunu tüm sosyal medyaya duyurdu. Jason Statham ise, İngiliz aktör ve eski modeldir. Statham, 2015 yılında The Fast and the Furious serisinin en yeni üyelerinden olup rolunu almıştır. 

Amerikalı sinema eleştirmeni Armond White , Statham’ın bir aksiyon filmi yıldızı olarak yükselişine övgüde bulundu. Statham, 2009’da David Peoples ve Janet Peoples tarafından yazılan yeni bir filme başladı . Ayrıca, Killer Elite adlı aksiyon filminde rol aldı. Statham, model Kelly Brook ile 2000’li yılların ortalarına kadar bir ilişki içindeydi . 2010’dan bu yana, Rosie Huntington-Whiteley adlı ünlü isimle birlikteliklerini sürdürüyorlar.

İnstagram internet Fenomenleri

Çağatay Ulusoy’un Paylaşımı Alışılmışın Dışında!

Published by:

Ünlüler sosyal medya hesaplarından sürekli olarak fotoğraf ve içerik paylaşmaya devam ediyorlar. Ayrıca yapılan bu paylaşımlar farklı olunca sosyal medya bu fotoğraflar üzerinde oldukça konuşuyor. Bazen olumlu bazen olumsuz eleştiriler alan fotoğraflar bir anda bir çok beğeni ve yorum alıyor. İçerde dizisiyle gündemde olan çağatay ulusoy’un instagram hesabında paylaştığı fotoğraf sosyal medya kullanıcıları için alışılmışın dışında denilerek yorumlandı. İçerde dizisinde bir haylı sert bir karakter olarak gördüğümüz çağatay ulusoyun elinde bir oyuncakla verdiği poz herkesin tebessümüne yol açtı. Hal böyle olunca sosyal medya kullanıcıları bu fotoğraf hakkında çok konuştu. 230 binden fazla beğeni alan fotoğrafa çokça yorum geldi. Esprilerin havada uçuştuğu fotoğrafa “içerde mi o ördek”, “sarp sensin” gibi yorumlar yapıldı.  Instagram hesabında 1,5 milyon takipçisi vardır. İnstagram hesabına ulaşabilmek için: instagram.com/cagatayulusoy .

23 Eylül 1990 doğumlu ünlü sanatçı Emir Sarrafoğlu olarak oyunculuk  hayatına başladı. Aynı zamanda 2011-2012 yıllarındaki Adını Feriha Koydum dizindeki emir sarrafoğlu ve 2013-2015 yıllarındaki Star TV’de yayınlanan medcezirdeki yaman koper karakteriyle büyük bir üne kavuşmuştur. İstanbulda doğmuştur. Annesi Boşnak kökenlidir. Babası ise türk’tür. İkisi de emekli olmuş durumdadır. bir erkek kardeşi var ve adı Atalay. Lise mezuniyetinden sonra Ulusoy, İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı’nda eğitimine devam etti. Kariyeri 19 yaşında bir model olarak başladı. 2010 yılında Türkiye’nin En İyi Modeli seçildi. İlk film rolü , Ahmet Onur karakterini canlandırarak Anadolu Kartalları’nda olmuştur. Adını feriha koydum dizisi 3. bölüm emirin yolu olarak devam edecekti. ancak 2012 sezonunda çekim durdu, çünkü dizinin puanı beklendiği kadar yüksek değildi. Ayrıca, Adını Feriha Koydum’un ilk iki sezonundaki rol ortağı Hazal Kaya sözleşme yükümlülükleri nedeniyle üçüncü sezonda yer alamadı. Şimdi içerde adlı dizide Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Nihal Koldaş, Bensu Soral, Damla Colbay, Yıldıray Şahinler, Rıza Kocaoğlu ve Gözde Kansu ile oynuyor. Oldukça tutulan ve türk halkının çokça beğendiği dizi amerikan filmi olan köstebek’ten uyarlanma. Yapımcılığını kerem çatay üstlenmektedir.

Kariyeri oyunculuğa ve modelliğe başladığından itibaren sürekli yükselişte olan çağatay ulusoyun en büyük hayran kitlesi kadınlardan oluşmaktadır.

İnstagram internet Fenomenleri

İNSTAGRAM’DA BİR MODA FENOMENİ MARTHA GRAEFF

Published by:

İnstagram’da türklerden çok yabancı fenomenlerde mevcut. Türk fenomenleri tüm fenomenlerin çok ufak bir kitlesini oluşturuyor. Çünkü fenomen olmak zordur ve bunu başaran kişilerde oldukça kısıtlıdır. Moda fenomenleri özellikle instagram aldı sosyal mecrada yerini almış bulunuyor. Bunlardan en bilinenlerden biri Martha Graeff! Kendisinin 251 bin takipçisi var. Ve 2956 gönderisi mevcut. Kendisi de 991 kişiyi takip ediyor. Takip ettikleri arasında Karen Robinovitz, Paris Hilton, Marcela Fetter, Nadine Leopold, Cleo Alves, Michael Mente, Claudio Belizario, Claudio Belizario gibi isimler bulunuyor. Maceracı. Martha Graeff’i en iyi tarif eden kelime budur . Brezilya’da doğdu, dünyayı dolaştı ve birçok farklı yerde yaşadı. İtalya ve Almanya’dan sonra, Londra’daki Central Saint Martins şehrinde beş yıldır yaşadı, moda okulu’na ve nihayetinde şu an yaşadığı Birleşik Devletler’e gitti. Görsel sanatlar, moda, tasarım, iletişim ve seyahat konularında derin bir bilgisi vardır.  Ünlü alışveriş merkezi Harvey Nichols’a, bir stilist olarak çalıştı. Brezilya’daki TV Globo’da muhabir olarak ve aksesuar ve fitness malzemeleri için bir tasarımcı olarak çalışmıştır.

Dünyadaki koleksiyonları bilinen sayısız markayla işbirliği yapıyor.  blogu ve sosyal medya platformları için sürekli olarak yeni içerikler buluyor.  Seyahat etmeye ve yeni kültürleri keşfetmeye duyduğu sevgi sizi dünyanın dört bir yanındaki güzel bir yolculuğa çıkaracaktır. Kendisi bloğunda alışveriş, stil ipuçları veriyor.  Kendisi bir çok dergide kapak olmuş. Basında ise bir çok alanda yer almıştır. Snapchatte marthagraeff adıyla bulabilirsiniz. İnstagram sayfasının linki ise https://www.instagram.com/marthagraeff/. Facebook’ta http://www.facebook.com/514343010 adresinden ona ulaşabilirsiniz. Pinterest de http://pinterest.com/Martha%20Graeff linkiyle onu takip edebilirsiniz. Twitter adresi ise https://twitter.com/marthagraeff1. 

Kendi bloğunun adresi http://marthagraeff.com ‘dır. Orada yemek, moda, seyahat gibi konularda yazılar yazıyor. Ve herkes bu yazıları büyük bir keyifle okuyor. Mail adresi marthagraeff@gmail.com. Martha graef türk sosyal medya kullanıcıları tarafından da oldukça takip ediliyor. Kendisi her sezonun modasını güzel bir şekilde kombinliyor ve bunları kadınların beğenisine sunuyor. Aynı zamanda farklı tarzı ile çok konuşuluyor. En beğenilen moda fenomenleri arasında yer alan martha graef artık moda fenomenliğini geçmiş bir ünlü olmaya doğru ilerliyor.

İnstagram internet Fenomenleri

Beyonce’nin İnstagram’da Duyurduğu Haber Beğeni Rekoru Kırdı

Published by:

Sadece türk sanatçılar değil dünyaca ünlü isimlerde sosyal medya da paylaştıkları fotoğraflar veya durumlar ile oldukça beğeni toplayabiliyor. Hayran kitleleri fazla olan ünlü isimlerin paylaştıkları saniyeler içerisinde beğeniliyor, paylaşılıyor veya yorumlanıyor. Geçtiğimiz hafta beyonce’nin yaptığı bir paylaşım ile tüm hayranları oldukça mutlu oldu ve selena gomez’e ait olan beğeni rekoru bir anda beyonce’nin paylaştığı bu fotoğrafa gitti. Beyonce, 1981 yılında doğmuş bir şarkıcıdır. Adı tam olarak Beyonce Giselle Knowles-Carter’dir. Houston , Texas’ta doğup büyüdü. Çocukken çeşitli şan ve dans yarışmalarında bulundu ve 1990’lı yılların sonlarında R & B kız grubu Destiny’s Child’un şarkıcısı olarak ün kazandı. Babası Mathew Knowles tarafından yönetilen grup, dünyanın en çok satan kız gruplarından biri oldu. Beyonce’nin ilk albümü Dangerously in Love 2003 yılında dünya ile tanıştı.  Ve Beş Grammy Ödülü kazandı. 2006 yılında Destiny’s Child’ın dağılmasının ardından, dejavu, Irreplaceable ve Beautiful Liar  parçalarını içeren ikinci solo albümü B’Day yayınlandı . Kariyeri boyunca, 100 milyondan fazla kaydını yalnız bir sanatçı olarak satmıştır. MTV Video Müzik Ödülleri’nde 24 ödül ile en fazla ödül alan sanatçı oldu. 2009’da On Yılın En İyi Radyo Şarkı Sanatçısı seçildi. Beyonce , başlıca müzikal anlamda etken olarak Michael Jackson’ı ilham aldı. Beş yaşında Beyoncé, Jackson’ın yaptığı ilk konserine katıldı ve amacını gerçekleştirdiğini iddia etti. Beyoncé , 7. albümü ile yaptıkları bir ortaklıkta Jay Z ile bir ilişki kurdu. 4 Nisan 2008’de Beyoncé ve Jay Z evlendi. 2011 MTV Video Müzik Ödülleri’ne katıldı ve performansını hamile olduğu ortaya çıkararak sona erdirdi.

7 Ocak 2012’de Beyoncé , New York’taki Lenox Hill Hastanesi’nde bir kız bebek dünyaya getirdi. Geçtiğimiz hafta ise beyonce instagramda bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafta ise ikiz bebekler beklediğini söyledi. Bu paylaştığı fotoğraf instagramda en beğenilen fotoğraf olarak yerini aldı. Birçok hayranının mutlulukla karşıladığı bu haber sadece hayranları için değil ünlü arakdaşları ve özellikle kendisi için mükemmel bir haber olmuştu. Ünlüler hamile olduklarını duyurmalarından itibaren sosyal medya çalkalanıyor ve bu şekilde devam edecek. Paylaşımında mutluluğunu paylaşmak istediğini söylüyor. Ve teşekkür ediyor