Net guzeli » Mart 2017

Monthly Archives: Mart 2017

İnstagram internet Fenomenleri Net Güzeli

İnstagram’da Fenomen Olmuş Köpeklerin Hesapları

Published by:

23 Mart Ulusal Köpek Günü’ne hitaben hayvan sevgimizi bir kademe daha yükselterek bu instagram hesaplarından içinize en yakın geleni takibe almalısınız. Herkes köpekleri evlerinde tutmaktan hoşnut değil, ama en iyi şey nedir? Köpeklerle yaşayanların hayatlarına ve üstelik tatlı sevimli köpeklerine bir göz atmak. İnstagram aracılığıyla bu artık mevcut. Eğer köpek seven biriyseniz sosyal platformun en büyük yıldızlarıyla karşılaşmışsınızdır. Aralarında Maroo Taro’nun , 2.5 milyon takipçiyi geçen tunası benzeri var. Bununla birlikte yavru köpekleri sahiplenmek isteyenlere özel instagram hesapları var ve bunları takip ederek belki sizde onların yetişmesinde katkıda bulunursunuz. Instagram’ın Marus ve Tunas’tan farklı olarak, bu yavrular 200 bin takipçiye ulaşmışlardır.
@QUINCYFOX – 21K: Bir tilkiyi andıran bu sevimli köpek fotoğraf atıldığından binlerce takipçiye ulaşıyor.
@TOBY_LITTLEDUDE – 140K: Beyaz tüyleri olan bu sevimli köpeğin hayranları çok
@UNDERPANTSTHEDOG – 29.5K
@POOCHOFNYC – 45.5K
@ MISSYMINZI- 49.4K: kendisinden üç ayaklı küçük soruncu olarak bahsediliyor
@LUOUBOUTINANYC – 156K: Kısacası Louboutina ya da Loubie , Big Apple çevresindeki maceralarından “The Hugging Dog” takma adını kazandı .
@RENECHARLESNYC – 74.2K: “Kusursuz Fransız” Ren-Charles’in tatlı bir kalbi var
@BLEUINTHEBURG – 23,6K: loganı #oneeyedcare ile yaşayan Bleu, Brooklyn’de lüks bir konser verdi .
@ELVISTHEKINGHALE – 97.5K: Etkileyici 17.6 milyon takipçisi olan @luhhale’den farklı olarak Elvis, Instagram köpek dergisinin henüz kralı değil.
Bunlar gibi daha instagramda fenomen olmamış tonlarca köpek vardır. Peki siz bunları fenomen yapmak istemez misiniz? Ayrıca bu köpekler birbirinden sevimli ve takip edilmeye değerler.

internet Fenomenleri youtube

Youtube Kanalı “Makyaj Şehirde” Açıldı!

Published by:

Geçtiğimiz aylarda reklamlarla birlikte açılacağını duyuran makyaj şehirde açıldı.

Birbirinden farklı makyaj türleri, yararlı içerikler ve trend kombinlerle tüm youtube camiasına örnek olacağı ve iddialı reklamlarıyla kasıp kavuran makyaj şehirde kanalını herkes büyük bir heyecanla bekliyordu. Ve nihayet bu meşhur youtube kanalı açıldı. Kanalda genelde dikkat çeken ikili alp kavasoğlu ve melisa şenolsun! Alp kavasoglu zaten bir makyaj artistidir. Kendisi 1981 yılında istanbulda doğmuştur.

İlk olarak loreal markasında çalışmaya başladı. Burada çalıştığı yer profesyonel ürünler departmanıydı. Aynı zamanda kavasoglu Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji ve Felsefe bölümlerini bitirmiştir. Fakat gördüğümüz gibi kendisi bu alanlardan ziyade makyaja yönelmek istemiştir. Daha sonra mehmet tatlı akademi de direktörlük yapmıştır. Katıldığı bir yarışmada finalist olmuştur ve ünü zaman geçtikçe artmıştır. Bu kariyerde ilerlemek isteyen kavasoglu ünlü markalardan ve makeup artistlerinden eğitim almıştır. Ve şimdi onu makyaj şehirde adlı youtube kanalında görüyoruz. Gratisin instagram sayfasından da bazen canlı yayına çıkıyor ve kadınlara minik tüyolar veriyor. Kanalda ona eşlik eden birden çok youtuber var. Ama genellikle melisa ile video çekiyor. Melisa da kirlaık aşk dizisinde bilinen bir oyuncuydu. Yılın trendleri hakkında bir çok bilgiye sahip olan ikili neşeli halleriyle de güldürüyor. Bazen alp kavasogluna diğer youtuber güzeller eşlik ediyor. Birbirinden komik ve eğlenceli challengeler yapıyorlar. Youtube da bu kanala ulaşmak için Maybelline New York Türkiye yazabilirsiniz. Makyaj malzemeleri her daim maybelline ürünleri oluyor. Maskaralar, farlar ve meşhur maybelline kajal göz kalemi… Bu ürünleri tanıtırken de aynı zamanda çokça eğleniyorlar.

76.532 abonesi olan bu youtube kanalı günler geçtikçe büyüyor ve oldukça izleniyor. Her kesimden insan çok severek bu kanalı açıp izliyor.

İnstagram internet Fenomenleri

Hayranları Beyonce’nin İkizlerin Cinsiyetlerini Ortaya Attı

Published by:

Hayranları Beyonce’nin İkizlerin Cinsiyetlerini Ortaya Attı
İlk bakışta, Beyoncé ‘nin hamileliği öyle sıradan görünmüyor. Geçtiğimiz hafta üvey babasının doğum günü partisinde her zaman ki gibi yine konuşuldu. İnternet araştırmacıları divanın görünüşü, özellikle de küpelerin seçimi hakkında çok şey anlatıyorlardı. Fanlar beyoncenin küpeleri için onlar sadece gümüş madalyon küpe değildi diyorlar.
Çoğu kişi, kraliçenin bir kez daha bize bir şeyler anlatmaya çalıştığı spekülasyonuna başlamıştı. Herkes sırf bu küpelerden yola çıkarak beyoncenin erkek bir bebek beklediğini düşünüyor. Twitter gibi ünlü sosyal medya sitelerinden tonlarca mesaj sırf beyoncenin bebekleri için atıldı.

Yani, 35 yaşındaki anne, ikiz erkek bekliyor demek miydi bu? Sadece beklemek ve görmek zorundayız. Bu arada iyi dedektiflik çalışmalarına devam edin beyonce hayranları belkide gerçekten doğru çıkacaktır. Çocukluğundan beri, Beyoncé Knowles bir oyuncudan daha fazlasını olmak istiyordu.Yirmi yaşına geldiğinde, o hedefe ulaştı. şarkı alanında değil, aynı zamanda bir aktris olarak dünyaca ünlü oldu. Knowles, R & B grubu Destiny’s Child ile büyük başarı elde ettikten sonra 2003 yılında yalnız başına ilk başlayacak olan Dangerously In Love’ı piyasaya sürdü. Erkek arkadaşı rapçi Jay-Z’in oynadığı “Crazy in Love” 2003 yazında en büyük hit oldu. Knowles’a Grammy Ödülü ve MTV Video Müzik Ödülü de dahil olmak üzere bir dizi ödül kazandırdı .Knowles ayrıca, Pepsi’nin ve kozmetik şirketi L’Oréal’in sözcüsü rolünde çok sayıda yüksek profilli ciro fırsatları yakaladı .Knowles, tüm parası, şöhreti ve kritik önemi nedeniyle, arkadaşlarına, ailesine ve hatta gazetecilere göre sıcak, gerçek doğasını devam ettirmeyi başardı. Beyonce Giselle Knowles, kız kardeşi Solange ile birlikte Houston, Texas’ta doğdu ve büyüdü. Beyoncé’nin ailesi onun performansını gördüğü ilk kez hayrete düşürüldüler. ” Onu ilk kez sahnede gördüğümüzde inanılmazdı. Onu bu kadar canlı ve kendinden emin görmemiştim “diyorlar. Ve yakında anne-babası performanslarının kızlarını mutlu ettiğini ve başarıya ulaşabileceği kadar yetenekli olduğunu fark etti.1990’da dokuz yaşındayken Knowles, Kızın Tyme adlı bir şarkı grubuna seçmelere başladı. Grupla bir yer kazandı ve yerel etkinliklerde onlarla birlikte çalışmaya başladı.Ayrıca 2003 yılında Knowles, ilk solo albümü Dangerously in Love yayınladı.

İnstagram internet Fenomenleri

İnstagram’ın Ünlüler Hayatındaki Etkisi

Published by:

Instagram’ın artık her gün 70+ milyondan fazla fotoğraf içeren 300 milyonun üzerinde kullanıcısı var . 2014 yılında, etkin kullanıcılarda +% 47 büyüme ve 2014’te en büyük büyüyen sosyal medya ağlarında 3. sırada yer alan instagramın üye sayısı% 32 arttı. Instagram’ı kullanarak, özellikle modeller kendilerinin fotoğrafını burada gösteriyorlar.


Genellikle, bir derginin sayfasında veya TV’de modeller görürüz. Şimdi, modeller, hayranlarının gerçek yaşantılarına bir göz atmalarına izin veriyorlar. Instagram giderek daha popüler hale geldi ve modeller sosyal ağları kendilerini ifade etmek için kullanıyorlar. Modeller, moda markaları, tasarımcılar, dergiler, diğer ünlüler lüks yaşam biçimlerini destekliyorlar. Ünlülerin hayatlarına kişisel perspektiflerinden bakmamıza ve kişisel olarak sundukları içeriğe kendi görüşlerimizi yapmamıza imkan sağlıyorlar. En çok takipçileri olan modellerden bazıları;
Kendall Jenner – 20,2 milyon takipçi
Cara Delevingne – 9.8 milyon takipçi
Adriana Lima – 4,3 milyon takipçi
Gigi Hadid – 2,1 milyon takipçi
Karlie Kloss – 2 milyon takipçi
Chrissy Teigen – 1.8 milyon takipçi
Coco Rocha – 895, 000 takipçi

En çok takip edilen markalar;
Victoria Secret
Estee Lauder
Balmain
Moschino
Vogue/ Teen Vogue
Disney

Peki sosyal medyayla gelen modellik nedir? Ünlü moda fotoğrafçısı Nigel Barker son zamanlarda moda endüstrisini değiştiren modellere ve sosyal medyanın modelliği nasıl değiştirdiğine değinen bir kitap yazdı. Modellerin artık bir iş hayatı umut etmek zorunda olmadığını, sosyal medya sayesinde zaten bir hayran kitlesi oluştuğunu söylüyor. New York Post Barker’a göre Rocha şöyle diyor: “aslında bir modelin cephaneliğinde bir araç olarak sosyal medyayı kullanmak olmalı. Tasarımcılar bir modeli satın almak istediklerinde, sözleşmelere onların sosyal medyasından erişmek zorunda kaldıklarını yazıyorlar. modelleme şimdi böyle işliyor. ” diye ekliyor. Bir başka iddia, ünlü olan modeller, model olan ünlüler… Sosyal medya, bir modeli şöhret haline getirebilir ve daha sonra marka ve moda evleri tarafından model olarak seçilirler. Model, sosyal medya aracılığıyla ünlüye dönüşür. Calvin Klein son zamanlarda Justin Bieber’i en yeni model olarak kullanırken, Vogue son zamanlarda Kim Kardashian’ı ve Kanye west’ı dergi kapağı için kullandı ve 500.000 fazla ürün sattı. İnstagramda birde dikkat çeken model dostluklarıdır. Genellikle Instagram’da modeller, -Kendall ve Oliver tarafından örneklendiği gibi- boş zamanlarında diğer modellerle resimlerini paylaşıyorlar. Halk bu dostluklardan etkileniyor. Ünlüler arası arkadaşlık sosyal medyada büyük bir etki yaratıyor. Kendall Jenner ve özellikle Cara Delevingne arasındaki dostluk artan miktarda hayran kitlesine ulaştı.