Net guzeli » Mart 15, 2017

Daily Archives: Mart 15, 2017

İnstagram internet Fenomenleri

Hayranları Beyonce’nin İkizlerin Cinsiyetlerini Ortaya Attı

Published by:

Hayranları Beyonce’nin İkizlerin Cinsiyetlerini Ortaya Attı
İlk bakışta, Beyoncé ‘nin hamileliği öyle sıradan görünmüyor. Geçtiğimiz hafta üvey babasının doğum günü partisinde her zaman ki gibi yine konuşuldu. İnternet araştırmacıları divanın görünüşü, özellikle de küpelerin seçimi hakkında çok şey anlatıyorlardı. Fanlar beyoncenin küpeleri için onlar sadece gümüş madalyon küpe değildi diyorlar.
Çoğu kişi, kraliçenin bir kez daha bize bir şeyler anlatmaya çalıştığı spekülasyonuna başlamıştı. Herkes sırf bu küpelerden yola çıkarak beyoncenin erkek bir bebek beklediğini düşünüyor. Twitter gibi ünlü sosyal medya sitelerinden tonlarca mesaj sırf beyoncenin bebekleri için atıldı.

Yani, 35 yaşındaki anne, ikiz erkek bekliyor demek miydi bu? Sadece beklemek ve görmek zorundayız. Bu arada iyi dedektiflik çalışmalarına devam edin beyonce hayranları belkide gerçekten doğru çıkacaktır. Çocukluğundan beri, Beyoncé Knowles bir oyuncudan daha fazlasını olmak istiyordu.Yirmi yaşına geldiğinde, o hedefe ulaştı. şarkı alanında değil, aynı zamanda bir aktris olarak dünyaca ünlü oldu. Knowles, R & B grubu Destiny’s Child ile büyük başarı elde ettikten sonra 2003 yılında yalnız başına ilk başlayacak olan Dangerously In Love’ı piyasaya sürdü. Erkek arkadaşı rapçi Jay-Z’in oynadığı “Crazy in Love” 2003 yazında en büyük hit oldu. Knowles’a Grammy Ödülü ve MTV Video Müzik Ödülü de dahil olmak üzere bir dizi ödül kazandırdı .Knowles ayrıca, Pepsi’nin ve kozmetik şirketi L’Oréal’in sözcüsü rolünde çok sayıda yüksek profilli ciro fırsatları yakaladı .Knowles, tüm parası, şöhreti ve kritik önemi nedeniyle, arkadaşlarına, ailesine ve hatta gazetecilere göre sıcak, gerçek doğasını devam ettirmeyi başardı. Beyonce Giselle Knowles, kız kardeşi Solange ile birlikte Houston, Texas’ta doğdu ve büyüdü. Beyoncé’nin ailesi onun performansını gördüğü ilk kez hayrete düşürüldüler. ” Onu ilk kez sahnede gördüğümüzde inanılmazdı. Onu bu kadar canlı ve kendinden emin görmemiştim “diyorlar. Ve yakında anne-babası performanslarının kızlarını mutlu ettiğini ve başarıya ulaşabileceği kadar yetenekli olduğunu fark etti.1990’da dokuz yaşındayken Knowles, Kızın Tyme adlı bir şarkı grubuna seçmelere başladı. Grupla bir yer kazandı ve yerel etkinliklerde onlarla birlikte çalışmaya başladı.Ayrıca 2003 yılında Knowles, ilk solo albümü Dangerously in Love yayınladı.