internet Fenomenleri Net Güzeli youtube

Youtube’nin Vlog Fenomeni Tess Christine

Youtube’nin Vlog Fenomeni Tess Christine

2011 Nisan ayında YouTube kanalına başladı . güzellik ve moda üzerine videolar çekerek milyonlarca abone kazanmıştır. Büyüdüğü süreçte dansla ilginlenmiştir. Hatta okulunda dans ekibi için seçmelere katılmıştır. Minnesota’da bir okuldan Halkla İlişkiler dalında lisans derecesi ile mezun oldu. bir dönem İngiltere’de yurtdışında okudu. Nick adında bir kardeşi vardır. sık sık onu ve Instagram üzerinde sevgilisi fotoğraflarını yayınlıyor. Kendisi meslek olarak da youtube kanalını kullanıyor. Amerika birleşk devletlerinde wisconsin’de doğmuştur. 24 haziran 1991 doğumludur. 26 yaşındadır. Saç rengi koyu kahvedir. göz rengide saç rengi gibi koyu kahvedir.
Tess Cristine ile bir röportaj yapılmış ve birçok soru yöneltilmiş. İşte merak edilenler ve yanıtları:

Kanalınıza başlatmaya nasıl karar verdiniz?
Elle ve Blair Fowler kanallarında bir hediye çektiler. bende seçilmek için hızlı bir stil videosu hazırladım ve yayınladım. Daha fazla video göndermeye başlamam gerektiğini söyleyen bazı yorumlar aldım. Bir süredir YouTube’da güzellik uzmanlarını izliyordum ve her zaman başlamayı düşünmüştüm, ancak yorumlar beni teşvik etti ve 2011 yılının Nisan ayında kanalımı başlattım.

Güzellik felsefeniz nedir?
Makyajın güzelliğini arttırmak için yapılması gerektiğine inanıyorum.

nereden fikir veya ilham alıyorsunuz?
Videolarım için, dergilerden ve ünlülerden ilham almaya bayılırım. En sevdiğim videolarımdan bazıları “göründüğüm” videolardan oluşuyor. Hayran olduğunuz insanların saçlarını ve makyajını yeniden oluşturmak çok eğlenceli. Minnesota’da yaşıyorum ve değişen renklerden ve iklimlerden ilham almak gerçekten güzel. Fikirlerim yoksa, hep izleyicilerimi dinlerim. Video talebinde bulundukları zaman ne kadar heyecanlandıklarını görmek benim için çok faydalı oluyor.

Favori güzellik uzmanlarınızdan bazıları kimlerdir ve kanallarını neden seviyorsunuz?
Pixi2woo’nun Tanya Burr, şimdiye kadar gördüğüm en yetenekli makyaj sanatçısı . Makyaj dersleri şaşırtıcı ve ondan çok şey öğrendim. Artı, çok tatlı, hoş bir insan. Andreaschoice’dan Andrea, benim en sevdiğim kişilerden biri çünkü çok komik. DIY videolarını çok seviyorum – çok yaratıcı!

Facebook adresi: facebook.com/Tess-Christine-17681887243778/
Twitter adresi: twitter.com/tesschristine
instagram adresi: instagram.com/tesschristinexo/?hl=tr
youtube kanalı: youtube.com/user/Tesschristine123

Bu adreslerden tüm fotoğraf ve videolarına ulaşabileceğiniz ve içeriklerini görebileceğiniz tess’in fenomenliği her geçen gün ilerlemektedir.