İnstagram internet Fenomenleri youtube

Tüm Sosyal Medyaların Fenomeni Ve Ünlülerin Makyözü Jeffree Star

Jeffree Lynn Steininger, 15 Kasım 1985’de Orange County, California, Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. liseden sonra kariyerini moda ve müzik alanında sürdürmek için şehre taşınmıştır. Good Charlotte’un müzik videolarında ve LA Ink TV dizisinin birden fazla bölümünde yer aldı. Babası sadece altı yaşındayken öldü. Çoğunlukla model olarak çalışan annesi tarafından yetiştirildi. Popüler Instagrammer Nathan Schwandt ile bir ilişki kurdu . Makyajı 13 yaşında keşfetmiştir. Şimdi tüm dünyada makyaj dersleri veriyor.

Kozmetik ürünleriyle uğraşmak jeffree star’ın en sevdiği hobisidir. Kendi sitesinde hayatını anlattığı bir yazısında  “İlk rujumu keşfettiğimden beri, kendi markamın yaratılması ve sahibi olmak benim için bir rüya oldu. Amacım tam da dediklerini yapan ve aslında son yapan ürünleri yaratmaktır!” diyor. “Dudakları seviyorum, bu yüzden piyasadaki en hafif sıvı-mat ruj yapmak istedim! Zaten kısa süre içinde çıkacak yeni renkler yaratıyorum!” diye ekliyor. Jeffree Star, Amerikalı bir moda tasarımcısı, makyaj sanatçısı, şarkıcı / söz yazarı, model ve şimdi de bir aktör haline geliyor. Bir moda modeli olarak başladı ve şöhret kazanarak müzikal yolculuğuna başladı. Şarkılarını bir sosyal medya olan “MySpace” e yükledi ve oradaki popülaritesi o kadar hızlı yükseldi ki, arkadaş listesinin bir anda binlerce kişiden milyona yükselmesini sağladı. Müziği ile birlikte, fotoğraflarını, hikayelerini ve fanlarının oldukça artmasını sağlayan moda ipuçlarını da yayınladı. http://jeffreestarcosmetics.com adresinde kendi markasıyla makyaj ürünleri satmaktadır. Jeffree’nin cinsel yönelimiyle ilgili söylentiler var, özellikle onun giyinmesi yüzünden. Stilli, saçları ve giysileri sık sık kadınların ki gibidir ve erkeklerle olan ilişkileri, soruyu başka bir yöne götürmüştür. Bir sanatçı olarak izlenim bırakan Jeffree, şimdi milyonlarca kişinin takip ettiği büyük bir üne kavuştu. MySpace’inde binlerce hayran kitlesi var, ayrıca Twitter ve Instagram hesaplarında önemli takipçileri var.

Son etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu sosyal medya hesaplarında takip edebilirsiniz. Artı, biyografisini IMDB ve Wikipedia gibi sitelerde okuyabilirsiniz; Ya da resmi web sitesinde http://jeffreestarcosmetics.com. 2016 yılı itibariyle, tahmini net değer yaklaşık 800 bin ABD Doları civarındadır.