internet Fenomenleri youtube

Youtube Kanalı “Makyaj Şehirde” Açıldı!

Geçtiğimiz aylarda reklamlarla birlikte açılacağını duyuran makyaj şehirde açıldı.

Birbirinden farklı makyaj türleri, yararlı içerikler ve trend kombinlerle tüm youtube camiasına örnek olacağı ve iddialı reklamlarıyla kasıp kavuran makyaj şehirde kanalını herkes büyük bir heyecanla bekliyordu. Ve nihayet bu meşhur youtube kanalı açıldı. Kanalda genelde dikkat çeken ikili alp kavasoğlu ve melisa şenolsun! Alp kavasoglu zaten bir makyaj artistidir. Kendisi 1981 yılında istanbulda doğmuştur.

İlk olarak loreal markasında çalışmaya başladı. Burada çalıştığı yer profesyonel ürünler departmanıydı. Aynı zamanda kavasoglu Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji ve Felsefe bölümlerini bitirmiştir. Fakat gördüğümüz gibi kendisi bu alanlardan ziyade makyaja yönelmek istemiştir. Daha sonra mehmet tatlı akademi de direktörlük yapmıştır. Katıldığı bir yarışmada finalist olmuştur ve ünü zaman geçtikçe artmıştır. Bu kariyerde ilerlemek isteyen kavasoglu ünlü markalardan ve makeup artistlerinden eğitim almıştır. Ve şimdi onu makyaj şehirde adlı youtube kanalında görüyoruz. Gratisin instagram sayfasından da bazen canlı yayına çıkıyor ve kadınlara minik tüyolar veriyor. Kanalda ona eşlik eden birden çok youtuber var. Ama genellikle melisa ile video çekiyor. Melisa da kirlaık aşk dizisinde bilinen bir oyuncuydu. Yılın trendleri hakkında bir çok bilgiye sahip olan ikili neşeli halleriyle de güldürüyor. Bazen alp kavasogluna diğer youtuber güzeller eşlik ediyor. Birbirinden komik ve eğlenceli challengeler yapıyorlar. Youtube da bu kanala ulaşmak için Maybelline New York Türkiye yazabilirsiniz. Makyaj malzemeleri her daim maybelline ürünleri oluyor. Maskaralar, farlar ve meşhur maybelline kajal göz kalemi… Bu ürünleri tanıtırken de aynı zamanda çokça eğleniyorlar.

76.532 abonesi olan bu youtube kanalı günler geçtikçe büyüyor ve oldukça izleniyor. Her kesimden insan çok severek bu kanalı açıp izliyor.