İnstagram internet Fenomenleri Net Güzeli

İnstagram’da Fenomen Olmuş Köpeklerin Hesapları

23 Mart Ulusal Köpek Günü’ne hitaben hayvan sevgimizi bir kademe daha yükselterek bu instagram hesaplarından içinize en yakın geleni takibe almalısınız. Herkes köpekleri evlerinde tutmaktan hoşnut değil, ama en iyi şey nedir? Köpeklerle yaşayanların hayatlarına ve üstelik tatlı sevimli köpeklerine bir göz atmak. İnstagram aracılığıyla bu artık mevcut. Eğer köpek seven biriyseniz sosyal platformun en büyük yıldızlarıyla karşılaşmışsınızdır. Aralarında Maroo Taro’nun , 2.5 milyon takipçiyi geçen tunası benzeri var. Bununla birlikte yavru köpekleri sahiplenmek isteyenlere özel instagram hesapları var ve bunları takip ederek belki sizde onların yetişmesinde katkıda bulunursunuz. Instagram’ın Marus ve Tunas’tan farklı olarak, bu yavrular 200 bin takipçiye ulaşmışlardır.
@QUINCYFOX – 21K: Bir tilkiyi andıran bu sevimli köpek fotoğraf atıldığından binlerce takipçiye ulaşıyor.
@TOBY_LITTLEDUDE – 140K: Beyaz tüyleri olan bu sevimli köpeğin hayranları çok
@UNDERPANTSTHEDOG – 29.5K
@POOCHOFNYC – 45.5K
@ MISSYMINZI- 49.4K: kendisinden üç ayaklı küçük soruncu olarak bahsediliyor
@LUOUBOUTINANYC – 156K: Kısacası Louboutina ya da Loubie , Big Apple çevresindeki maceralarından “The Hugging Dog” takma adını kazandı .
@RENECHARLESNYC – 74.2K: “Kusursuz Fransız” Ren-Charles’in tatlı bir kalbi var
@BLEUINTHEBURG – 23,6K: loganı #oneeyedcare ile yaşayan Bleu, Brooklyn’de lüks bir konser verdi .
@ELVISTHEKINGHALE – 97.5K: Etkileyici 17.6 milyon takipçisi olan @luhhale’den farklı olarak Elvis, Instagram köpek dergisinin henüz kralı değil.
Bunlar gibi daha instagramda fenomen olmamış tonlarca köpek vardır. Peki siz bunları fenomen yapmak istemez misiniz? Ayrıca bu köpekler birbirinden sevimli ve takip edilmeye değerler.